May 2012

Žlutá kabelka

12. may 2012 at 9:33 DIY
V tomto článku se vám líbila kabelka, kterou má slečna v kožichu. Pak tedy mám návod na podobnou a věřte mi, je to téměř to nejjednodušší co si můžete ušít. Ani nevím co je jednodušší než takováhle obyč kabela. Návod je kompletně z fotografií, tudíž si to překlad nevyžaduje a určitě vše pochopíte. Kdo alespoň trochu šije, tak si myslím, že ani ten návod nepotřebuje.

Takže návod je tady: Style scrapbook.

Inspirace: NEON

12. may 2012 at 9:28 Inspirace

vTak tohle vám vyjede v nejlepších hodnoceních na Lookbook.nu pod slovíčkem NEON. A takto by to dle mého mělo být. Většinou je neonová jen jedna věc, pásek, tričko, náhrdelník. Výjmečně je to věcí víc. Jednoduše řečeno, pokud chcete nosit neonovou a vypadat dobře, kombinujte ji s neutrálními barvami a nic nezkazíte. Dle mého vypadá nejlépe s šedou a bílou, ale záleží na barvě. Já mám nejraději neonově žlutou a to hlavně na botách nebo šperkách. Pojďme se podívat na jiné věci než kompletní outfity.


Jak na ombre vlasy

9. may 2012 at 20:27 | Barbara Von Gattermayer |  DIY


V minulém článku jsem vám ukázala jak vypadají ombre vlasy, teď vám ukážu jak si je dělám já z blond a jak se dělají z hnědé vám ukáže šikovné video z youtube :)

Takže začnu tím složitějším, omluvte kvalitu mých fotografií, v koupelně se blbě fotí navíc mi došla baterka, ale určitě to pochopíte :)

Ombre hair

8. may 2012 at 8:54 Apparel

Ombre vlasy, je způsob barvení vlasů, kdy vlasy vypadají trochu jako odrostlé nebo vyšisované od sluníčka. Nejlepší je, když má člověk svou vlastní barvu (ale kdo to dnes má že?) a odbarvuje konečky. Narozdíl od odrostlých vlasů ombre vlasy mají plynulý přechod z tmavé do světlé nebo naopak (ale věřte mi, že hnědá nahoře a blond dole vypadají lépe než naopak). Jejich nespornou výhodou je (tedy pokud máte vhodou barvu vlasů) že zde neexistuje něco jako odrůstání a vymývání prakticky také ne. Já své ombre vlasy už mám, ale jsem blondýnka takže jsem je musela barvit obráceně (obarvit hořejšek hlavy a konečky nechat) a věřte je to poměrně nelehké. Své vlasy vám proto ukazovat nebudu, jsou zatím příkladem toho jak by to být nemělo, ale dnes odpoledne se to snad změní, jdu pro druhou barvu.


Co dneska na sebe?

8. may 2012 at 8:26 Apparel
Když vidím černočerné mraky z jedné strany a modrou oblohu z druhé strany, opravdu nevím co na sebe, aby mi potom nebylo horko nebo abych nezmokla a nebyla mi zima. A to víte, vystrčením ruky z okna moc nepoznáte. Vzhledem k tomu, že musím odcestovat do těch černočerných mraků, asi to bude spíš něco do chladna. Takže kdo má nad sebou tu ošklivější oblohu, nechť se nechá inspirovat.

Takže takto dnes bohužel asi ne :(

Zato bych využila sak co určitě máte ve skříni a nějaké pěkné sukně. Jasně ty kozačky jsou asi tady trochu moc ale nějaké botky na malém podpatku by neuškodily. Já mám podobné těmto (obrázek níže).
Těším se na horké letní dny kdy zase vyndám šatičky a gladiátorky, co vy, na co se těšíte nejvíce? Máte nějaký kousek v šatníku který se dá nosit jen v určité výjmečné dny a ty nastávají párkrát do roka?

Aztécké vzory

7. may 2012 at 11:06 Apparel

Jste příznivci aztéckých/tribal vzorů? Já je přímo zbožňuji hlavně je považuji za skvělého společníka do léta. A co vy?

Miss Selfridge mini skirt

(BANK: £ 28)


(Fashion conscience: £75)


Tak co vy?

Haoshi Design

7. may 2012 at 9:46 Design
Občas navštívím portál jenprozeny.cz, spíš si prohlížím fotky a bavím se nad jejich blbostí, dnes mě i něco zaujalo, takže občas se to vyplatí. Jsou to šperky z Haoshi Design (tam byly odsouzené jako bizardnost), mě však uchvátily jejich prsteny z kolekce Animals a prakticky si můžete vybrat jaké zvířátko se vám líbí. Jsou vyrobené z kovu a pryskyřice.

,,Série Animals ve městě může představovat emoce měšťáků. Každé zvíře má své obvyklé chování a příběhy. Je zajímavé, jak má člověk složité myšlení a všechny druhy životních prostředí. Přestože jsme hrdí, že jsme vůdci, vrchol živočinšné pyramidy, je také zajímavé, že mnoho lidí se chová jako zvířata. Takže, proč si nevybrat zvíře jaké vás představuje! Bude to váš nejlepší přítel, a vždy bude stát při vás."


Jejich cena se pohybuje okolo 90$

Náhrdelníky z nábojnic

6. may 2012 at 14:50 Apparel
Slyšeli jste již o špercích z polodrahokamů zasazených do prázné nábojnice? Ne? tak to je škoda protože jsou vážně skvělé. V ČR se s nimi určitě jentak nesetkáte, a své okolí zaujmete. Pak tedy stačí jen správně nakombinovat svůj outfit. Myslím, že já osobně k nim nemám co psát, takže pokud je chcete, hledejte, asi nejlépe na ETSY.com protože jinde jsem je našla tak za 300$ (asi 5700Kč) a to je vážně darda.
Read more:

Symmetry

5. may 2012 at 9:06 Art
Toto video znázorňuje, jak již název vypovídá, a/symetrii. A to bez ohledu na pohled. Najdete zde smrt a narození, holky a kluky, ale i chlápka jícího slaninu a vedle něj krávu. Mě se celkové provedení velice líbí tak se na to podívejte sami. Určitě stojí za shlédnutí i jiná videa z dílny Everynone. O autorech bych vám napsala víc, ale sami o sobě prakticky nic nepíší. Což ale nepovažuji za tak důležité jako to, co tvoří.


Další hra na google maps

5. may 2012 at 8:33 Brainster doporučuje
Ano ano, na google maps už jsme měli možnost hrát několik her, přesto až tahle se stala velmi úspěšnou. Mnoho z vás se určitě baví tím, že si přes streetview prochází centra známých měst, tak zde máte obdobnou možnost. Hra velmi připomíná hru Labyrint, kde musíte kuličkou dojet bludištěm do cíle a na svět přišla na přelomu ledna a února. Ocitnete se například v Londýně, kde nejlepší kombinací metra dojedete až k Big Benu, nebo najdete nejrychlejší cestu k Eiffelovce. Na závěr vás čeká rubikova kostka, kde se vám všechna města míchají dohromady přehazováním částí. Jediným problémem je, že hra využívá OpenGL, který se určitě nenachází v Opeře (jiné prohlížeče jsem netestovala) a tím vás tak nutí stáhnout si Chrome nebo si jej musíte doinstalvat, ale nevadí, třeba poznáte taje skvělého prohlížeče. Škoda jen, že je tato hra tak krátká.