December 2012

Mery Xmas - Balení dárků

14. december 2012 at 18:32
Ahoj, zdravím
Tak v první řadě musm poznamenat, že já balila dárky vždycky blbě, a dělá to tak většina lidí. Když balím krabičku, tak pak když potřebuju zabalit strany (do toho tvaru jakoby obálky), tak mi to nikdy nejde, papír se trhá, utíká, je moc dlouhý, krátký, ohybá se všude možně a nejde mi udělat přesný roh. Protože ho ohybám ze shora dolu a zdola nahoru. Ale co to zkusit z prava doleva a naopak? Určitě mě pochopíte až uvidíte následující návod na několik možností jak zabalit dárek.


Takže víme základní věc, a to jak zabalit krabičku. Co nejde zabalit hezky jako krabička, dejte do tašek, nebo kupte krabičku, a nebo vám prostě odpustí, že to nevypadá tak krásně. Co ale ještě potřebujete vědět, jsou trendy.
Přece by jste nikomu nedali dárek zabalený v papíře jako z dob krále klacka. Letos se nosí jednoduché vzory nebo jednobarevné papíry. Ne, omlouvám se. Jednobarevné hnědé, černé nebo bílé papíry. Hnedle si to úkážeme :) Taky si pořiďte, nebo vytiskněte sadu hezkých visaček, Je to lepší, a i hezčí než to pleskat na ten krásný papír.


Mery Xmas - Dárky?

14. december 2012 at 17:20 Inspirace
Dobrý den, ahoj, zdravím

Není to tak dávno, co jsem vám přinesla typy na dárky pro každého, ještě jsem se nedostala ale dál, než k ženám, matkám, babičkám a kamarádkám. Přesto podívejte se a třeba jich využijete :).

Protože moji příbuzní můj blog neznají, mohu zde uvést, co jsem jim vlastně vymyslela. V dalším článku se pak podíváme na balení dárků, což se taky hodí, může vám to ušetřit spousti práce a dárky navíc budou vypadat nádherně, až lidem bude líto z nich ten papír servat :)

V předešlém odkazu jde spíše o kreativní věci, takže se pokusím zaměřit na věci kupované, nebo snadněji vyrobitelné.
 • Zázvorový sirup a kandovaný zázvor. Recept na něj je již také na blogu a je zde.
 • Lístky na koncert. Divadlo nebo koncert nikdy není chyba! :)
 • DVD s oblíbeným seriálem
 • Kravatu (nic nového, ale není sranda vybrat takovou, aby se líbila, zvlášť když má člověk opravdu vytříbený vkus)
 • Fotografie. Nejlépe ty, co zasáhnou emoce. Já použila dvě černobílé vlastní fotografie rozbouřeného moře v černém rámu s bílou paspartou. Vypadá to kouzelně. No a potom nesmím zapomenout na rodinu nebo domácí miláčky.
 • Povlečení na polštářky
 • Kuchařku (a co vlastní? Pokud článek čtete po vydání, je asi trochu pozdě, přesto pro příště ;) )
 • Obraz (a není tak složité namalovat vlastní, abstrakci se meze nekladou)
 • Kamarádce jsem koupila vánoční naušnice a náhrdelník a také naší společnou fotku
 • No a něčím na mlsání nikdo nepohrdne
 • Co takhle ebook reader? Dnes již nejsou tak drahé, seženete je i za 1500Kč, to samé malé tablety, který třeba 13letému bráchovi bude dokonale vyhovovat.
Ale víte co mě baví stejně nejvíc?
Balit to....
(To be continued -> další článek)

(Aktualizace -> většina fotografií bude přidána až po vánocích.. Balila jsem dřív než mě napadlo o tom napsat článek)


Aktualizace: Pokud nevíte jak přilepit vámi vytisknuté štítky na skleněné zavařovačky, pak zkuste takovéto školní lepidlo v tubě.